Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Közel fél éve nincs epém,...

Közel fél éve nincs epém, azóta nincs rendes székletem. Gondolom nincs megfelelő epe mennyiségem vagy akkor is csordogál, amikor nem kellene. Ezt ajánlották: HerbaDoctor Gallmax Epesav kapszula. Szed valaki ilyet? Segít?

Figyelt kérdés

febr. 15. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Mi az hogy nincs epéd?


Az epét a máj termeli, naponta több litert.


Valami nem kerek:)

febr. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs epehólyagom :) Gallmet segíthet, hogy nem legyek hasmenős?
febr. 15. 14:05
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahha, tehát epéd az van, csak az epeholyagodat vették ki.


Amikor kivették elmondták gondolom hogy lassan kell az emésztésedet hozzászoktatni ahoz hogy nem áll rendelkezésre azonnal nagy mennyiségű epe.


Vagyis eleinte zsírszegény diétát kell tartani és lassan vissza térni a "normális" étkezéshez.

És ha lehet kerülni kell a nagy zabálásokat.

Azért megy a hasad mert mikor sokat eszel akkor nincs elég emésztőenzimed, igy nem tudod megemésztenia zsírokat ezért a kaja átszalad a vékonybeleden.


Szerintem diéta kell

Háziorvos, dietetikus, gasztroenterologus elmondja neked ha nem tudod hogy kell ezt csínálni.


A drága étrendkiegészítők nem igen fognak segíteni szerintem.

Csak pénzkidobás azokat megvenni legtöbbször

febr. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A google segít ha baj van...

Most helyeted rákerestem.


Olvasd el...


[link]


Jobbulást

febr. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!