Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Reflux miatt nem lehet kávét...

Reflux miatt nem lehet kávét fogyasztani, de az erősen kávé függők mit isznak helyette?

Figyelt kérdés
Nem én vagyok a refluxos!

febr. 17. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
koffein tabletta baby
febr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Fagyasztva szárított nescafét, nekem az ALDI-ban kapható -amaroy GOLD- vált be pici tejjel. Évek óta, mióta refluxos vagyok, ezt iszom, nincs baj tőle.

A fagyasztva szárítás során kivonják belőle a -azt hiszem- csersavat, naponta 2-3-at iszom, nem bántja a gyomrom.

febr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
leszarom és iszom a kávét
febr. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy fekete teát, vagy egyéb élénkítő terméket, mint pl energiaitalt. Nekem mondjuk 2 éve van refluxom, de a kávétól sosem voltam rosszul.
febr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kávé sosem bántotta a gyomrom, pedig feketén iszom.
febr. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem Gasztoenterologus ajànlotta, hogy éhgyomorra egy sucrate gélt kell fogyasztani, egy óra múlva reggeli és simàn lehet kvt inni utàna. De, ha nagyon kàvézni kell délután, akkor üres gyomorra megint sucrate és kb 20p múlva szabad normàl mennyiségű kvt fogyasztani. Na most szeretném elmondani, hogy ez nem azt jelenti, hogy egy nap 15 kàvé előtt 15 sucrate. Mindenképpen csökkenteni kell a kàvé mennyiségét. Am ez egy gyomor zselé, amit mindig üres gyomorra szabad fogyasztani. Bevonatot képez a gyomron és így nm bàntja a kávé. Még plusz jó, ha a kávéba mandulatejet tesz a kedves fogyasztó. Jó kàvézast! :)
febr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!