Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi állhat az állandó hasfájás,...

Mi állhat az állandó hasfájás, puffadás és hasmenés hátterében?

Figyelt kérdés

Reggel felkeltem ettem egy perecet és fél órán belül már mennem kellett nagy wc-re. Nem mondanám hasmenésnek, de állagra olyan volt. Utána egész nap felvoltam puffadva. Hányingerem volt, utána délután ettem és az elmúlt.

Azóta vacsoráztam egy keveset jól éreztem magam, de később 1 órára rá újból kezdődött a hasfájás és puffadás, rossz szájíz.


Hozzáteszem nagyon rendszertelenül eszem. Az elmúlt napokban napi 1x 2x vagy annyit sem. Rengeteg ásványvizet is ittam és antibiotikumot is szedtem felfazasra. Attól hasmenésem volt kaptam rá probiotikumot, de nem csináltam végig a kúrát.


Tudom, hogy szörnyű, de igyekszem napi 3x enni rendesen. Megakarok gyógyulni, mert így egész napom rossz miatta, állandóan azon idegeskedni, hogy jaj mikor kap el a hasmenés.


Több dolgot is számításba vettem, amitől lehetséges: rendszertelen étkezés, túl sok ásványvíz, nem befejezett probiotikumos kúra.


Nyugtassatok meg, hogy nem komoly. Mert az internet már "féllábbal a sírba" tesz.


20/L



febr. 22. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
41%

Az antibiotikum hatása...

Nem szimpatizálok ezzel a fajta hozzáállással, hogy minden "problémára" szedni kell a kemikáliát, de a te dolgod...

febr. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves első!


Tehát létezik, hogy egy nem befejezett probiotikumos kúra 1-2 hét után mutat visszaesést?

febr. 22. 22:55
 3/4 anonim ***** válasza:
49%

Kedves kérdező...


Mit gondolsz orvos vagyok én?

Nyilván nem...😁


Amúgy pedig igen létezik, mert a probiotikum sem garancia arra, hogy mellékhatások nélkül megúszod. Valószínűleg az antibiotikum okozta, ne parázz rá...

febr. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
22%
Gluténérzékenység
febr. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!