Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Jó kollagént fogyasztani az...

Jó kollagént fogyasztani az ízületek karban tartására?

Figyelt kérdés

febr. 25. 16:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nekem orvos javasolta, hogy szedjek kollagént.
febr. 25. 18:26
 12/14 anonim ***** válasza:
36%
A magyar orvosok nincsenek tisztában az elmúlt évek/évtized dietetikai kutatásaival, de nyugodtan szedj. Fiziológiailag nem lesz tőle bajod, maximum anyagilag.
febr. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
55%

Amikor kezdődtek az izületi problémáim elkezdtem olyan táplálékkiegészítőt szedni -évente 3 hónapos kúra- amiben többek között kollagén is van. Azóta 8-10 éve nincs panaszom. Gondolom, ez nem csak a kollagénnek köszönhető.

Egyébként nem véletlenül ajánlják időseknek a kocsonyát, csontleveseket, csontos húsokat, sok bennük a kollagén, és az ásványi só.

febr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 KissFranci ***** válasza:
28%
Persze! Igazából nem csak az ízületekre, hanem csomó más dologra is baromi hasznos kollagént fogyasztani belsőleg (úgy tudom külsőleg annyira nem hatásos). Évek óta fogyasztom és nagyon sok pozitív hatását érzem. A bőröm, a kisebb sebek gyógyulása, porcok, ízületek…stb. Sok márkát és formáját kipróbáltam, de nekem a BodySelectes kollagén italpor volt a leghatásosabb. Sok íz van, tudsz válogatni, és jó az ár-érték arány. Lehet kúra szerűen is fogyasztani és állandóan is.
márc. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!