Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Minden évben tavasszal raktáro...

Minden évben tavasszal raktározni kezd a szervezetem, hízok, felpuffadok, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Régóta fennáll, és mindig csak tavasszal, március-május között. Hiába figyelek oda az energiabevitelre, minden elraktározódik, fogyni ilyenkor kb képtelen vagyok. Azt érzem, még egy pohár víz is rám rakódik. Az év többi részében nincs ilyen probléma. Voltam már vele orvosnál, verkep és hormonok is rendben voltak, nem tudtak rá mit mondani.


22N


márc. 4. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
MErt bebeszéled magadnak, az a nagy helyzet.
márc. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Minden évben tavasszal raktározni kezd a szervezetem, hízok, felpuffadok, mi lehet ez?"

A biokémia nem úgy működik, mint a Micimackóban. A valóságban nincs ilyen jelenség, mert dietetikai és endokrinológiai képtelenség lenne. Ha hízol, akkor tartós kalóriatöbbletben vagy. Nincs köze ennek az évszakokhoz. Ja és azt tudd, hogy 3-4 kiló plusz a mérlegen még nem hízás.

márc. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor is érdekes. Nem viszek be több kalóriát. Tényleg csak ilyen 3-4 kg körül szokott lenni ez a súlytöbblet, de már más is megjegyezte ilyenkor, hogy látszik hogy híztam.
márc. 4. 15:47
 4/7 anonim ***** válasza:

"Nem viszek be több kalóriát"

Honnan tudod? Egész évben számolod a kalóriát minden nap?

márc. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem számolom, de biztos vagyok benne, hogy nem eszek többet, mint máskor.
márc. 4. 17:19
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Dietetikusok és versenysportolók sem tudják reálisan megbecsülni a napi/heti kalóriabevitelüket, de ha te biztos vagy benne, akkor oké.
márc. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kialvatlanság is okozhatja.
márc. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!