Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Sokat eszek minden is, mégis...

Sokat eszek minden is, mégis vékony vagyok sőt elfogyok , izmaim gyengék stb, Melyik orvos kell nekem, hová lesz a beutaló ? Hol kezdik ezek kivizsgálását,? Lehet beteg vagyok.

Figyelt kérdés

ápr. 7. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
El kellene kezdened sportolni, illetve nem mindegy, MIBÖL eszel sokat, vitaminok, ásványi anyagok is szükségesek, illetve a sokat evés meg az elég kalóriabevitel sem ugyanaz.
ápr. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Írd le, mit és mennyit eszel általában egy nap, de ne úgy, hogy rendesen megreggelizek, meg hasonlók, hanem konkrétan minden egyes összetevöt.

Feltehetlen vagy kevés kcalt eszel vagy teljesen rossz összetételben

ápr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Mozgássérült vagyok, 1 bottal járkálok,


Vitamint, C B D Kalcium, centrum

ápr. 7. 16:34
 4/10 anonim ***** válasza:

Mit ESZEL??? Mert ezek nem ételek!

Másrészt mozgássérültként is lehet sportolni, javaslon a paraolympics címszó megkeresését!

Meg ezek szerint az sem mindegy, konkrétan mit takar a mozgássérült, baleseted volt, vagy valami betegség (ha igen, akkor az mi?)

ápr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Belgyógyász.
ápr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kenyeret, kolbász, pörköltet, tésztákat, krumplistészta stb,

Füstöltoldalas, löncshús, téliszalámi, alma , banán, csoki . Sok víz, meg sör.

ápr. 7. 17:07
 7/10 anonim ***** válasza:
30%
Ajjaj. A kenyér legyen teljeskiörlésű vagy purpur. Zabot, korpát ajánlom. Durumtésztát legfeljebb. Oldalas, pörkölt hely bőr nélkül csirke vagy pulykamellet, néha marha színhúst. A zsírt száműzni, burgonya helyett édesburgonya jobb lenne vagy répa, cékla párolva. Néha lehet bűnözni oersze. Az alma, banán egész jó és a víz.
ápr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7-es: amit írtál, azok ROSSZ FOGYÓKÚRA tippek, a kérdezö meg HÍZNI akar!


Kérdezö: inkább egyél normális ételeket, semmiféle zöldséget nem fogyasztasz, gyakorialtilag csak zsírt töltesz magadba, nem csoda, ha nem müködik a szervezeted.

ápr. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Eloszor haziorvos laborbeutalot irjon, egy nagyrutin adhat iranyt.
ápr. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7-es, ezt melyik femina cikkből szedted??? :D
ápr. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!