Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 3. Hol szoktál vásárolni...

3. Hol szoktál vásárolni ezekből a termékekből? (pl. bolt, online, speciális üzletek)

Figyelt kérdés
Piackutatást kell csinálnom, ha van egy kis szabad időd légyszives válaszolj a kérdésemre. Lehet röviden, de ha hosszan válaszolsz annak is örülök. Előre is köszönöm annak aki veszi a fáradságot és valaszol ❤

ápr. 23. 06:04
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Na hol az a kérdőív? Épp ráérek.
ápr. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Válaszolnánk, ha nem maradt volna le a lényeg, hogy milyen termékekről van szó...
ápr. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Olyan termékek amik szerinted szükségesek az egészséges életmódhoz
ápr. 23. 09:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Oké. Szerintem nem szükségesek speciális élelmiszerek az egészséges életmódhoz, hanem az alapélelmiszerekből kell jól válogatni. Tehát például kellenek zöldségek, gyümölcsök, ezeket bármelyik élelmiszerboltban meg lehet venni (speciel nekünk a Spar van közel). Nyáron jobb piacon venni. Hüvelyesek, zabpehely, liszt (ebből valamennyire spéci a teljes kiőrlésű tönkölybúzaliszt, előnye hogy nem kesernyés, jó áron kapható pont a Sparban). Kenyérből is korpásat veszek, de ez is bárhol kapható szerintem. Tojás, tejtermékek, olajos magok, valami zsiradék, hús, hal. Szerintem más nem szükséges az egészséges életmódhoz, és ezekhez nem kell speciális beszerzési forrás.
ápr. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kaját boltban, piacon. De nem veszek direkt bio terméket.



Sportruházatot online vagy valami erre szakosodott helyen.



Szépségápolási, egyéb terméket drogériában vagy online.



Sport bérletet, jegyet, stb nyilván ebben a létesítményben, vagy az appon át.

ápr. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#3: Nem élek egészséges életmódot, eszem-iszom amit szeretek, nem nézem, hogy mi miből van vagy honnét származik, megveszem és kész. Élelmiszert online még soha nem vásároltam, egy faluban élek, veszem amit itt kapni. Néha bemegyek a megyeszékhelyre és ott vásárolok be hentesárut, de csak a SZÉP-kártya miatt, azt itt nem tudom használni.
ápr. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Zöldséget gyümölcsöt piacon vagy lidl vsvy penny

Mogyoróvajat meg mandulavajat vagy myprotein vsgy bio barát biobolt

Lenmag, egyeb olajos kag is vagy biobolt vagy szupermarket


A kerdesed bena es ertelmetlen

ápr. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!