Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi bajaim lehetnek, ha szinte...

Mi bajaim lehetnek, ha szinte mindent túlfűzerezve, csípősen eszek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen ez már egy szokás, + néha nem is jól használom a fűszereket pl. amit csak levesbe lehetne szórni én rászórom a sültkrumplira (ez most nagyon random példa). Ha már sültkrumpli: só, bors, chili, szárított petrezselyem, néha szoktam még csak úgy valamit rászórni ami éppen megtetszik…


Anyáék mondták, hogy ezt abba kéne hagynom, mert nem egészséges de én szeretem és bírom a csípőset a fűszerek nélkül pedig nem nagyon élvezetes enni…



máj. 18. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Az erzekeny gyomor nem birja. De amit te irtal kerdezo, az egyaltalan nem sok es nem eros fuszer. A Cayenne pepper, az mar igen... azzal vigyazz azert, ha csak nem akarsz tuzet okadni, mint a sarkany. ;-)
máj. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

"Egyszerűen ez már egy szokás"

Itt a válasz.

máj. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tothp ***** válasza:

Semmi baj a fűszerezéssel. Mindenből annyit, amennyi jól esik.

A sótól sem kell félni. Csak ne valami nátriumszegyény xart használj, hanem rendes sót.

A csípős dolgok érdekesek. Egészségesek. Amennyi jól esik. Aztán a szervezeted úgyis jelez másnap reggel, hogy kevesebb is elég lett volna.

A túlzott fűszerezéssel egy a baj. Egy idő után az "átlagosan" ízesített ételeket már nem fogod élvezni.

máj. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Agy.baj
máj. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!