Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Puffadás, gyomorsav, hányinger...

Puffadás, gyomorsav, hányinger és gyomorfájdalom, mi ez?

Figyelt kérdés

Stresszes időszakom van, ami miatt alig van étvágyam. össze vissza eszem de nagyon keveset emiatt már 4kg-t lefogytam.



Tegnap nem ettem szinte semmit, melegen megettem 4 gofrit és 2-3 szelet pizzát. Este felpuffadtan és hányingerem lett, és ma egész nap szenvedek


Ittam 2 espumisant de csak savasabb lettem és jobb nem


Kavarog a gyomrom, fortyog és hányingerem van, étvágyan meg pláne nincs.


Mitől lehet ?


20/L


máj. 26. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
27%

Gyomorrontás, de nyilván a stresszel és a rendszertelen étkezéssel fokozatosan legyengítetted a bélflórádat. Hirtelen amit tudnék javasolni:

Kamilla tea, szódabikarbónás víz, vagy salvus víz vagy bármilyen lúgos víz ivása. No meg probiotikumok. Gyógyszerhez nem nyúlnék magamtól, inkább az orvos, ha nem javul az állapotod.

máj. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

Fogalmam sincs, de nekem is pontosan ez van. Brutál savas felböfögés, puffadt has, mintha terhes lennék, hasfájás, pukizás.


Szerintem ez inkább valami emésztőrendszeri fertőzés lehet, amit bekaptunk, mert túl akut és heves ahhoz, hogy sima stressztünet legyen.


Megiszom egy giga adag borsmenta teát, aztán ha az se segít, akkor svédcsepp... legalább az alkohol a hangulatomon javít, ha máson nem is...

máj. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Na hogy vagy azóta? Nekem kicsit jobb lett, enyhült a böfögés és a hasfájás is.
máj. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem lett jobb csak rosszabb.


Ég a gyomrom, és nagyon fáj.... leírhatatlan milyen fájdalom.


Valószínűleg a stressztől a sav. Úgyhogy holnap megyek dokihoz.

máj. 27. 21:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Huha, majd írd meg, mi volt, biztos tud valami okosat mondani a doki.
máj. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem mentem el végül orvoshoz, mert jobban érzem magam.


Tanács: igyál joghurtot és egyél rendesen. Nálam valószínűleg az volt, hogy a stressz miatt nem nagyon ettem és leállt az emésztésem.

máj. 28. 08:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy jobban vagy! :))

Nekem a széntabletta segített. Valami rosszat ehettem egy étteremben; a szén semlegesíti a méreganyagokat.

máj. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!