Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Korábban pici macskaadagokat...

Korábban pici macskaadagokat ettem, kb egy hete miért jönnek rám falásrohamok?

Figyelt kérdés
25 éves lány vagyok, eddig tényleg úgy ismert engem mindenki, hogy pici adagokat eszem, illetve sokszor semmit sem. Egy normál éttermi adag pl nekem már sok volt, így féladagokat kértem rendszeresen. Kb egy hete nem ismerek magamra, de ők se rám. Egyszerűen semmi sem elég, amit eszek, óriási adagokat kell ennem, mert úgy érzem, hogy nem csillapul az éhségem sehogysem, kínzó éhség gyötör, mintha semmit se ettem volna, betegesen eszek össze-vissza mindent, nagy adagokban, édeset-sósat, mindegy, de semmi sem elég. Mi lett velem?
2010. nov. 6. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:

először úgy értelmeztem hogy macskakaját eszel xD

sztem nagyon kiéheztél, velem is szokott ilyen előfordulni hogy egy ideig alig eszek valamit aztán utána meg már szinte zabálok mindent össze-vissza....

2010. nov. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

válassz

1 terhes vagy

2 cukorbeteg vagy

3 pajzsmirigyproblémáid vannak....


az utóbbi kettő az eddigi koplalástól lehet...

2010. nov. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"illetve sokszor semmit sem" hát ez itt a probléma...

a szervezeted kiáltozik tápanyagok és kalória után,ami természetes is,ha koplaltatod.egyél rendszeresen, a kis adagok ugyanúgy maradjanak,de rendszeresen egyél napi ötször minimum!(ne félj,nem fogsz elhízni,csak akkor ha rendszeresen,egyszerre nagy adagokat falsz be,mert ilyenkor a szervezet nem tudja feldolgozni a rengeteg kalóriát.)

egyik nap se legyen üresjárat.

2010. nov. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy terhes vagy, vagy sikerült a szervezetedet éheztetni. Ha reális az első lehetősége, akkor csinálj egy tesztet. A második miatt pedig csináltass legalább egy labort.
2010. nov. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kezdj el normálisan enni, mert bulímiához/anorexiához vezethet, ha hirtelen falásrohamaid lesznek
2010. nov. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!