Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen hatással van az emberre...

Milyen hatással van az emberre ha sok kókuszt fogyaszt?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk napi szinten eszik kókuszreszelékben gazdag édességeket? vagy csak úgy kókuszt magában?

egyáltlaán milyen élettani hatásai vannak a kókusznak? milyen anyagokat tartalmaz?


2010. nov. 11. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha kókuszos sütit eszik napi szinten akkor elhízik..ha csak úgy önmagában kókuszt valószínűleg jól hat a zservezetére
2010. nov. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sejtem hogy jól...mert ami a természetből jön az általában jól hat...épp hog ymire hat jól...például tudom hogy az alma a ráncokra, a mák a csontritkulásra...a kókusz mire?
2010. nov. 11. 20:06
 3/6 anonim ***** válasza:
én imádom a frissen felbontott kókuszdiót. nagyon fini. de ha sokat eszem hasmenésem lesz tőle... nem vészesen, csak egy kicsit :P
2010. nov. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel rostokban gazdag, valószínűleg az emésztést segíti.
2010. nov. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg fehérje van benne, jól hat az emésztésre és a teljesítőképességre - sportolóknak is szokták ajánlani-, emellett tápláló és rengeteg vitamint tartalmaz. Ja, és igen, ahogy az előttem szóló tapasztalta: tényleg van enyhe has - és vízhajtó hatása. De ez ne riasszon el, nem baj ha napi szinten eszel kókuszt, azzal nem viszed túlzásba, ha CSAK azt ennél mindig, és semmi mást akkor már lehet hogy más lenne a helyzet, túlzásba vinni semmit sem jó ;)

Szerintem fogyaszd nyugodtan.

Link: [link]

2010. nov. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Boci&Pipi válasza:
68%

Kókuszreszelék sej de jó

Attól lesz szép nagy a popó.

2010. dec. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!