Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Terhesség alatt normális a...

Terhesség alatt normális a nehéz székelés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

igaz még csak pár napja hogy teszteltem, pozitív lett mindkettő teszt már a harmadik elmaradott napon. A melleim is duzzadnak napról napra. Dokinál ma voltam, minden valószinűséggel terhes vagyok, de ultrahang csak holnap lesz. Elevitet már szedek pár hónapja. Viszont nagyon nehezen tudok nagy wcézni. És azt hiszem a hasamban a szúrkálásokat ez okozza a doki nem mondott rá semmit! :(!

Mivel tudnák ezen segíteni. Iszom sokat, reggelire joghurttal kezdem. De ez is kevés. Valakinek van valami bevált tippje?


2010. dec. 20. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Terhed még nem voltam, de az elevit okozhatja.

Nekem is attól volt, mikor szedtem. Mikor abbahagytam rendbe jött a "dolog".


És gratulálok a babához.

2010. dec. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Természetes a szorulás, ne ijedj meg!

Nekem a szilva lekvár vállt be (esténként 1-2 kanál, és reggel tudsz WC-re menni), ill. a sok folyadék, rostos kaja, gyümölcsök segítettek. Ha elkezded a vasat és a folsavat szedni (bár ha jól tudom az Elevitben vannak ezek is), akkor megint előjöhet.

A szurkálódások szerintem a méhed lehet, most nő, azt érzed.

2010. dec. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az Elevitben minden vitamin benne van, amire szükséged lenne, többek között vas is. Ez okozza a szorulást. Sok folyadék, gyümölcs, változatos étkezés, és elmúlik.
2010. dec. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Valami házi lekvárt szerezzek be vagy a bolti is megteszi??

Tehát ha szúrkál akkor nem kell attól félnem hogy vetélés lesz belőle?

Pedig már van két nagy manóm, és most jobban parázok mint bármelyiknél...annyi rémhírt olvasok és folyamatosan csak aggódok...mi lesz velem így kilenc hónapon keresztül?! Remélem holnap megnyugtató választ kapok az ultrahangon, mert ez lufiérzés eléggé zavar.

2010. dec. 20. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!