Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Havi 2-3 McDonald’s-s...

Havi 2-3 McDonald’s-s kaja az gáz?

Figyelt kérdés
Van olyan hogy néha sietős a napom és ezért nem tudok reggelit venni magamnak ezért kérdem hogy az sok vagy megengedett egyszer kétszer?
2010. dec. 23. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:

... szerintem már egy is gáz. Nem cikizlek vagy bántalak, hanem a véleményemet osztom meg. Egy-egy mekis adag árából otthon is lehet normális, egészséges ételt készíteni, és legalább tudnád, hogy mi van benne.

Én nem bízom a mekis, kínai stb. gyorséttermek, kajáldák ételeiben.

2010. dec. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nincsen ezzel semmi gáz, nemfogsz belehalni, és nemis ciki, nemtom mér csinálnak ebből ekkora ügyet, rengeteg egészségtelen kaja van a boltokban is, ha már vki folyton beszólogat h a meki az húde egészségtelen, akkor remélem más egyéb kajákból is biot zabál és gondosan összeválogatja h mit egyen. aki meg nem így tesz, aki ugyanúgy mefgveszi a boltokból a szar egészségtelen konzervet pl v akármi mást az meg ne kezdjen el oltogatni h a meki húdegáz
2010. dec. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

sztem se gáz de: ha van időd mekibe leugrani akkor a boltba is és pl veszel egy kiflit)mondjuk magosat, teljes kiőrlésűt) és veszel hozzá egy kefírt azt az ihatósat kitűnő reggeli és kb 200 ft

ha nincs időd reggel este készísd el a szendvicet, becsomagolod és reggel már cska kikapod a hűtőből és futsz is:)

én is így szoktam teljesen friss marad a szendvics

2010. dec. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha péksüteményt veszel, az is gyors és szerintem kevesebbet árt, de nem hiszem h ebbe belehalsz, azért próbáld ki, nekem bevált bár lehet ez se túl egészséges. Sok sikert!
2011. jan. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!