Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Írnátok fasirt recepteket? De...

Írnátok fasirt recepteket? De hagyma és fokhagyma nélkül, mert bélbeteg vagyok, és ezeket kerülnöm kell.

Figyelt kérdés
Fasírtot szeretnék sütni,mert már ezer éve nem ettem,de a hagymákat ki kell hagynom,mi mást(fűszert,vagy zöldséget)tegyek bele,amitől finom lesz?De nem olyan válaszokat várok,hogy "zöldséges fasírt",ez nekem kevés,nem vagyok egy nagy főzős.Szóval,recepttel együtt kérem.
2011. jan. 4. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, egyszerű kihagyod belőle a hagymát és úgyis finom.
2011. jan. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen fasírt az, ha nincs benne hagyma, és fokhagyma?
2011. jan. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát,majd erre a válaszra térjünk vissza mondjuk 5év múlva.Tudod világ életemben,erősen fűszerezett,zsírós(körömpörkölt),hagymás,fokhagymás kajákat ettem...colával öblitve!Az eredmény,egy jóindulatú vastagbéldaganat,bélgyulladás,és kezdőleges gyomorfekély,28évesen!!!Köszönöm,én inkább lemondok ezekről,hogy egészséges legyek,mert nő vagyok és szeretnék még családot.Szóval,ha majd 5év múlva te is felteszel egy hasonló kérdést ide,akkor válaszolok neked.
2011. jan. 4. 12:29
 4/4 melite válasza:
:( lehet egy kérdésem? Mik voltak a tünetek? Voltak egyáltalán? Én rettenetes sósan fűszeresen eszem mindent.
2014. máj. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!