Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A pritamin paprika megfestheti...

A pritamin paprika megfestheti a székletet?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudok minden nap vécére menni, mert egyszerűen nem kell minden nap...


Tegnap voltam kábelt fektetni, és ma is, és hát tegnap is és ma is foltokban pirosas volt... :-(


Ugye nem vér volt, és képes a paprika színezni? :-( 17 éves vagyok, nagyon remélem, hogy nincs aranyerem. Ha van is, akkor már elég brutális, mert a mai kábelemben nagy volt a folt :-( Fájni nem fáj semmim.


2011. jan. 7. 15:55
 1/8 anonim válasza:
A vér fénylik általában és törléskor a papíron ottmarad, úgyhogy lehet, hogy a paprika a ludas, nyugi!
2011. jan. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tetris ***** válasza:

Hát, ha lekakálsz egy pritamint, akkor talán... de

Ha már végigment a szervezeteden, vagyis már meg lett emésztve, és fel lett dolgozva, akkor vszeg már nem annyira piros.

Sajna, ez inkább valami más lesz, mint a paprika.

2011. jan. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egy kicsikét megnyugodtam, de azért még várom a válaszokat! :-)
2011. jan. 7. 16:06
 4/8 A kérdező kommentje:
Uhh, második... :-(
2011. jan. 7. 16:06
 5/8 anonim ***** válasza:
A pritamin paprika krém simán megfestheti a székletet, de ha csak piros színű paprikát ettél, az már necces. Mivel ha a gyomor bélrendszer nem tudja igazán megemészteni, akkor az darabos lenne. A céklalé is megfesti a székletet. Többet nem tudok erről.
2011. jan. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A paprika héja nehezen emészthető, nem azt láttad?
2011. jan. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én amikor egymást követő 2-3 nap ettem paradicsomszószt, akkor volt egy enyhe pirosas színezete, a hagymás vértől koromfekete. Simán lehet.
2011. jan. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ez emésztés kérdése is, nekem például az elmúlt időben nagyon felborult a bélflórám stressz és rossz életmód, lehetséges hasnyálmirigy alulműködés miatt és gyakran emésztetlen a székletem, és jobban megmarad benne az elfogyasztott étel. Én is egy pritamin paprikás vacsora után másnap reggel majdnem infarktust kaptam mikor megláttam a reggeli székletem és kiderült h nem vér volt hanem a csak paprika és paradicsom.

De ha ez többször is előfordul nyomás egy gasztroenterológiai kivizsgálásra, ezek még enyhe tünetek de nagyobb baj is lehet belőle ha elhanyagolod.

2020. máj. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!