Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha vkinek vakbélgyulladása...

Ha vkinek vakbélgyulladása van, akkor a tünetek milyen gyors lezajlásúak? Van h mondjuk több hónapig elhúzódik a fájdalom és nem tudod, mi bajod van, v ennyi után már úgyis kiderülne?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 00:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Én másfél napig húztam kb. Nekem először a gyomrom fájt, hányingerem volt. Aztán este elkezdett lent fájni. Másnap reggel is fájt még, ezért délelőtt bementünk a kórházba. Onnan már ki sem engedtek, azonnal műtöttek. Szóval szerintem napokig nem lehet elleni vele, mert akkor már lehet,hogy nem is élnél!
2011. jan. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!
2011. jan. 13. 12:23
 3/3 anonim ***** válasza:
nem a vakbeled gyullad be,hanem a rajta lévő kis féregnyúlvány ami olyan mint pl a mandula.A mandulát is ki szokták venni.
2011. jan. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!