Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Táplálkozás

A kérdés

Mitől lehet a dudor a köldököm alatt?

Van egy dudor a köldököm alatt jobb oldalt. Ha teljesen behúzom a hasamat, akkor is látszik és ha megnyomom kicsit fáj, ill. hangot ad ki :S

2009. febr. 7. 17:20  Privát üzenet  

A válasz
Menj el a sebészeti szakrendelésre, és nézesd meg. Lehet, hogy egy kis sérved van.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2009. febr. 7. 17:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az mitől lehet? Hogy a hasam púffatt a köldököm alatt fáj és lent meg lapos harmadik napja, hogy nagyon fáj
Köldököm alatt, ill. mintha a köldökömben is fájdalmat érzek. Mi lehet az oka?
A köldököm felett kb 10 cm-re, a bordáim alatt középen észrevettem egy tojás nagyságú ( kicsit kisebb) dudort, de nem mindig érzem, csak amikor fortyog a hasam. Mi lehet ez? Normális ez a dolog?
15 éves vagyok. Pár hónapja műtöttek vakbélgyulladásra laparoszkóp műtéttel a köldökömön keresztül. Nagyon fáj már 3 napja és kipúposodás van a köldököm alatt. Eleinte nem fájt,...
Tünetek 4 napja :csikar (gyengén fáj a köldököm alatt), mintha hasmenésem lenne székletre késztetés, de legtöbször ha elmegyek semmi. Ha meg igen, akkor nehézkesen jön, és kevés...
Mitől lehet az, hogy menstruáció alatt fáj, húzódok belülről a köldököm? 42 éves,2 gyermekes anyuka vagyok. Ha valakinek van/volt ilyen problémája kérem segítsen.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Táplálkozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!