Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ételfüggő vagyok. Mit csináljak?

Ételfüggő vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Lelki problémáim persze, hogy vannak. Tipikus tini gondok. Azonban ezeket felmértem magamban, úgy éreztem, hogy kigyógyultam belőlük. Jól voltam.

Ám egyhetes síszünetem miatt itthon vagyok. (amúgy koleszban élek). Azt kezdtem észrevenni magamon, hogy egész nap a kaján jár az eszem, és hogy valahogy mindig csak eszek, iszok, stb. Közben óriási bűntudatom van, mert tudom, hogy már jóval többet ettem, mint amennyire a szervezetemnek szüksége lett volna. Nem is beszélve a haspuffadásról, telítettségérzésről. Nem tudom, hogy mikor éreztem utoljára éhséget! (nem mellesleg pedig még fogyózni is akartam volna...) Nem hiszem el, hogy a lelki gondjaim miatt lenne. Esetleg a semmittevés miatt. Pedig lenne mit csinálnom... Illetve... állandóan gondolkodom a jövőn. (na meg néhány régi dolgon), és emiatt idegeskedek. Meg eszek.


Tudsz tippeket adni, hogy hogy győzzem le magam? Hogy hogy álljam meg, hogy igyak egy kakaót, vagy hogy egyek újra egy szendvicset? Éhes akarok lenni. És mindössze kontrollálni szeretném magam. Ennyi.


17L.


2011. febr. 9. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs otthon dolgod, akkor fogd magad, és menj el sétálni egy jó nagyot. Menj kirakatot nézegetni.
2011. febr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, mindenképpen foglald le magad!Akkor nem fogsz az ételre gondolni, persze csak akkor, ha valóban éhes leszel majd.:)

2011. febr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fokozatosan egyél kevesebbet, egyik barátnőm 11 éves és 56 kiló, ő is bánatában eszik, egy ideig csökkentette a kaját, ma annyit eszik mint egy normális lány. A fiúk meg lihegnek érte :D
2011. febr. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De jó neki. 11 éves, és már fiúzik. Biztos jó tanuló is, hogy ráér.
2011. febr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hmm
2011. máj. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fiúzik egy fenét :D

A fiúk akarnak csajozni :P :D De azok télleg gyökerek. :D

2011. máj. 12. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!