Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon kétségbe vagyok esve!...

Nagyon kétségbe vagyok esve! Mindennap szinte csokoládéfalási rohamaim vannak, és nem tudok lemondani a csokiról. Ott tartok, hogy mindent evéssel vezetek le, bármilyen hatás ér. Nem tudom uralni az érzelmeimet és kontrollálni az evésemet. Mi tegyek?

Figyelt kérdés
AKi esetleg azt akarja javasolni, hogy menjek el pszichológushoz, stb, most szólok, hogy többnél voltam és eredménytelenül. Tudom, hogy hibázok, és büntudatom is van, és mégsem tudok bekattanni jó irányba és változtatni magamon. :(
2011. febr. 12. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne tarts otthon csokit. Régen én is állandóan táblaszámra ettem a csokit. De most már nem nagyon eszek:) Csak leszokni nehéz, aztán már könnyebb lesz.
2011. febr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyfokú C-vitamin hiányod lehet, próbálj meg napi 2-3 ezer mg C-vitamint szedni folyamatosan. Ilyenkor főleg a szénhidrátokat kivánja az ember, ne ijedj meg, a vizeleted szép sárga lesz majd, hisz ott ürül ki a szervezetből az elhasznált C-vitamin. Mihelyt kellő mennyiséghez jutsz ebből a létfontosságu vitaminból, azon nyomban elmúlik a kényszeres édesség utáni vágy. Sok sikert!
2011. febr. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ez NEM c-vitamin hiány

keress rá a cukorfüggőségre, ez kőkeményen az - és minél többet eszel belőle, annál többet kívánsz

2011. febr. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem ez cukorfüggőség. Keres rá erre az oldalra: [link] és ott olvashatsz róla.
2011. febr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szerintem meg szex hiányod van
2011. febr. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
és szeretet hiány... ez lemaradt.
2011. febr. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!