Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A sajtos tejfölös tészta...

A sajtos tejfölös tészta mennyire hizlal és mennyire puffaszt?

Figyelt kérdés
Sajtos tejfölös tésztát csinálnék, de mivel hasról fogyni szeretnék, illetve nem szeretnék puffadni sem, így nem főzöm meg ha azt mondjátok nem tesz jót:)
2011. márc. 24. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem egy fogyókúrás kaja sztem. :D Puffadni meg elég egyedi dolog mitől puffad az ember, szóval ezt meghagyom neked, hogy megítéld. :D
2011. márc. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oksa, köszi:D hát lehet max futok utánna egy órácskát:D annyira megkívántam:P
2011. márc. 24. 11:44
 3/4 anonim ***** válasza:

ezt most komolyan kiírtad?! ne butáskodj már... :S ettől nem fogsz elhízni,egy tányér ételtől nem fog megnőni a hasad!ekkora baromságot,már ne is haragudj...ha minden áldott nap ezt ennéd,meg mellé még 5-6 egész csirkét krumplival meg süteményeket kilószámra,akkor híznál meg... az,hogy egyszer megkívánod,és megfőzöd, még nem fog felhízlalni.

nevetséges,de egyben elszomorító is,hogy a nyavalyás fogyókúra miatt mennyire sanyargatják magukat az emberek,értem én,hogy áldozatot kell hozni,meg kitartás meg ilyenek,de egy tányér sajtos tészta még nem a világ vége... én legalábbis,mikor szerettem volna leadni 5 kilót, simán heti egyszer igenis elcsábultam,és érdekes módon semmi nem történt se a súlyommal,se az alakommal... nyilván mert nem vettem ezt véresen komolyan és nem sanyargattam magam.

2011. márc. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csináld teljes kiőrlésű vagy durum tésztával, úgy egészségesebb. A fehér lisztes dolgoktól van aki puffad meg amúgy is egészségtelenebb. A sajt gyakorlatilag nem számít mint szénhidrát, csak a tejföl meg a tészta. A tészta ha olyan amit írtam, akkor kevésbé ugrik meg az inzulinszint és nem olyan hirtelen, ergo nem hájasodsz, tejfölből gondolom nem egy nagy pohárral borítasz rá...és sajtból sem 40 dkg-ot reszelsz....:) 6-7 dkg tészta+feltét és nem lesz gond. :) Jó étvágyat!
2011. márc. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!