Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit és mennyit kellene ennem?...

Mit és mennyit kellene ennem? Mire kell odafigyelnem? Milyen tornagyakorlatokat kellene végeznem, hogy egy kicsit szebb (laposabb, formásabb) legyen a hasam, lemenjen a háj a lapockám környékéről (gusztustalanul néz ki).

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok, egy 9 hónapos kisfiú anyukája. 172 centi magas 76 kg. Ha 70 kg-ra le tudnék fogyni, akkor már nagyon-nagyon boldog lennék. Napi 2 órát sétálok a gyerkőccel, ezen kívül nap közben 1 órám lenne tornázni (csak ennyit alszik a gyerkőc).

Olyanok segítségét kérem, akik konyítanak is a dologhoz, mert rengeteg diétás oldalt, cikket végig olvastam már, de én nem sanyargatni-kínozni szeretném magam.


2011. ápr. 9. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha kicsit kevesebbet eszel, mint eddig, már az is meg fog látszani. Nem szabad nassolni, legalábbis nem kell túlzásba esni. Emellett felüléseket kellene csinálnod.
2011. ápr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nassolásról leszoktam, meg is lett az eredménye, így vagyok 76 kg.
2011. ápr. 9. 15:12
 3/3 anonim ***** válasza:

reggeli egyél teljes kiőrlésű kenyeret sovány sajtokkal, felvágottal sok sok zöldség

zabpehely túróval /tejjel/joghurt/kefír

gyümölcsök

főtt tojás, és ezeket akkor variálhatod pl zöldséges túrókrém friss piritósra, tojáskrém, gyümölcsös túrókrém

abonett, korpás kekszek, puffasztorr hamlett

tízórai és uzsonnára idény gyümölcs/zöldség, kefír, joghurt, kis szendvics-abonett, sováyn sjat, felvágott, főtt virsli, tojás, korpás keksz

ebéd: könnyű zöldségleves, főzelék, párolt rizs, főtt krumpli, teljes kiőrlésű tészta-heti 1, párolz/nyers zöldségek, savanyúság, sovány husok, halak-grillezve, sütőben sütve, párolva, többféleképpen elkészítve, főtt tojás, pl spenőt-kis főtt krumpli-főtt tojás, lencsefőzelék sovány sertés sült

rizs, párolt hal zöldségel, előtte egy tavaszi zöldségelves-répa, brokkoli, karalábé, gomba borsó kis husi stb..

vacsorára túró, tojás, hús, hal, zöldség, gyümölcs

lényeg hogy fehérjében gazdag és könnyű vacsora legyen

kerüld a bő zsírban sütést, kekszeket, csokit, chispet, üdítőket- 100%-ost is sok benne a cukor

2011. ápr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!