Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mostanában farkasétvágyam van...

Mostanában farkasétvágyam van reggelente. Mitől lehet és mit tegyek ellene? (Persze reggelizni kell meg minden, de néha csak azért kelek fel korán, hogy megreggelizzek, mert NAGYON éhes vagyok! )

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Én akkor szoktam így lenni, ha előző este/délután nagyon bekajálok.
2011. máj. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Érdekes... o.O Azt végképp nem értem.

Én nem szoktam bekajálni, csak néha, akkor is reggel :P

2011. máj. 2. 12:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem szedsz új fogamzásgátlót (ha lány vagy persze:)),v vitaminkészítményt, ezektől is lehet pl...
2011. máj. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem csinálok semmit másképp, ezért furcsállom a dolgot :S Egyedül az időjárás változott XD
2011. máj. 2. 12:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem jártál külföldön, vagy nem ettél gyengén átfőtt/átsült húst?
2011. máj. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mi köze lehet a nem túl átfőtt/sütött húsnak a dologhoz? Csak kicsit furán hangzik :D De asszem igen, de nem hiszem, hogy köze lenne... külföldön meg nem jártam.
2011. máj. 2. 12:58
 7/8 anonim ***** válasza:
12:52 vagyok.. bélféreg okozhat ilyet (rosszul átfőtt húsból lazán), de nem akarlak riogatni, ezer más oka lehet. Én azért elmennék dokihoz vagy patikába és elmondanám ezeket.
2011. máj. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem... :S Nem hittem volna, hogy komoly lehet, főleg mivel csak reggel jelentkezik, de köszönöm a jó tanácsokat!
2011. máj. 2. 15:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!