Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet mellékhatása a végbélkúp...

Lehet mellékhatása a végbélkúp rendszeres használatának?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk hetente kétszer-háromszor használja az ember, annak lehet következménye?
2011. máj. 13. 07:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha hashajtásra használod, akkor annyi történhet, hogy egy idő után már e nélkül nem lesz székleted.
2011. máj. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
KOmolyan mondod??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
2011. máj. 13. 22:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nagyon hosszú ideig használod persze.

Tudom, hisz olyan betegekkel dolgozom akiknek sajnos napi szinten szükségük van rá.


Fogyókúrára kúpot használni nagy esztelenségre vall, ha egészségügyi probléma miatt használod, az már megérthetőbb.

Mondjuk heti 2-3 alkalom mégsem olyan, mintha minden nap ezt alkalmaznád.


Ha szorulásod, vagy/és aranyered van, jó még a Mira, Hunyadi víz, a rengeteg folyadék, gyümölcsök és kis mennyiségben a koffein (kávéban, kólában).

2011. máj. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ.

Nem fogyókúrához használom, hanem egészségügyi okokból. De igazából még csak kétszer használtam talán a múlt héten, meg ezen a héten. Tehát nem használom még rendszeresen!!!! Előbb kiírtam ide, hogy mit mondtok rá. Mert érdemes megfontolni.

Elkezdtem ugyanis enni egy nagyon jó kenyeret, amivel már tényleg húsz éve küzdök, vagyis hát gyerekkorom óta, azt a problémát hirtelen megszüntette! Ugyanis nem jártam sűrűn vécére, most mindennap! Valami csoda ez. Kávét iszok, tudom, hogy meghajt. De ennyire hatásos dolgot még sose találtam, pedig sok mindent kipróbáltam... 25 vagyok amúgy, és 16 éves korom óta érdekel különösen a kérdés, tehát ezért nagy szó ez. De a problémám annyi volt még, hogy nem minden ürül ki mindennap :S.

Szerinted az Anna-kúti víz is jó?

Köszike.

2011. máj. 14. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!