Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Bétakarotin szépség kapszulábó...

Bétakarotin szépség kapszulából véletlen bevettem 20 szemet, lehet valaki bajom?

Figyelt kérdés

[link]

véletlen vettem be ilyen sokat, ne kérdezzétek hogy :DD


2011. jún. 19. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
remélem nem öngyilkos akartál lenni :)))
2011. jún. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát szépség kapszulával xD neem dehogy akartam az lenni, csak tegnap buli volt nálam, és az m&m-s közé szórta valaki, én meg másnapos vagyok, szóval nem vettem észre, csak 20 darab után :DD. Ugye nem lesz semmi bajom?
2011. jún. 19. 21:16
 3/11 anonim ***** válasza:
:O:O hát azért én ezt holnap megemlíteném a háziorvosomnak...
2011. jún. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bajod nem valószínű lesz, de lehet, hogy szépen besárgulsz majd.
2011. jún. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
.....mellesleg nekem ezektől a szépségvitaminoktól lett vesekövem, pedig én napi 1 szemet szedtem csak pár hétig. (előző)
2011. jún. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Bár tényleg nem ártana, ha megemlítenéd az orvosnak. A béta-karotinból a szervezetben A-vitamin lesz. Az meg zsírban oldódó, szóval raktározódhat. Nem tudom, hogy a túladagolásnak milyen következményei lehetnek, és ennyitől jelentkeznek-e.

De gondolom rá van írva a papírjára is, hogy mi van, ha túl sokat szedsz be belőle.

2011. jún. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
de nem értem amúgy,,, Nem vetted észre, hogy más ízű mint az m&m-s? Jó tudom másnaposság...de akkor is?!
2011. jún. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

nem mert közbe igazi m&m is akadt a kezembe :DD de azt tudom hogy még 20 db volt a dobozban és most egy sincs... közbe ezt találtam :/

" A béta karotin túladagolható, zsíroldékony vitamin, túladagolásakor olyan reakciók léphetnek fel, mint csontfájdalom, látászavar, májkárosodás, fejfájás, hányás, menstruációs panaszok, bőrgyulladás, hajhullás, stb."

2011. jún. 19. 21:31
 9/11 anonim ***** válasza:

lány vagy vagy fiú?


Holnap keresd fel a háziorvosodat!

2011. jún. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
lány vagyok
2011. jún. 19. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!