Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi igaz az energia italok...

Skelton kérdése:

Mi igaz az energia italok magas koffein tartalmából, esetleg kisebb korra való káros hatásról?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:
ha egyszer-kétszer iszol nem..de amugy koffeinfüggőség
2011. jún. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy nincs/vagy nem sokkal van benne több (ml-ként), mint egy csésze kávéban, csak ugye egy csésze kávé ritkán van fél-egy liter, míg energia italból könnyen meg lehet inni annyit.
2011. jún. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mivel 100 ml-ben van 32mg koffein, ezért azt mondják, hogy 2csésze kávénak felel meg 1 250ml-s energia ital. függőséghez szerintem igazán nem vezet, én sem szoktam rá, pedig az elején elég sokat ittam, mostmár néha, ha úgy engedi a pénztárca veszek. inkább annyi, hogy hozzá szokik a szervezeted, és hogyha 5-6 alkalommal iszod, már nem fejti ki annyira a hatását.
2011. jún. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TheFPSVik válasza:
Szerintem lehetséges hogy függőséget okoz mert van egy olyan ismerősöm aki egy csésze fekete kávéval indít és utána megiszik 5-6 esetleg 7 darab Hell energia italt.
2011. júl. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!