Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Használtatok már folyékony...

Használtatok már folyékony KLOROFILLT? Esetleg tabiban.

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra vagyok kíváncsi.
2011. júl. 8. 14:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Van egy fel literes uveg a hutoben. Mikor megvettuk a parom aznap este megivott belole vagy 2 decit (vizzel higitva). Valoszinu tul lugos lett tole a szervezete, illetve hirtelen valasztotta ki a mereganyagokat, ugyanis masnap nem birt felkelni. Lefordult az agyrol es csak szuszogott a szonyegen. Semmi energiaja nem volt. Aztan evett valami es jobban lett. Hasonlo eset tortent vele, amikor búzafu levet facsartam ki es abbol is eleg sokat ivott.


En egy evokanallal teszek vizbe es megiszom. Semmi bajom tole, igazabol pozitiv jelei sincsenek. Tudom, hogy egeszseges ezert iszom, de nem latom, h fenyesebb lenne a hajam, vagy csillogobb a tekintetem. (amugy veszettul megfog mindent, ruhat, nyelvet, wc porcelant :)

2011. júl. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!