Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit egyek? A gyomrom össze...

Mit egyek? A gyomrom össze van szűkülve.

Figyelt kérdés
Majdnem 1 hétig nem ettem semmit mert rettenetes gyomorfájdalmaim voltak, megtükröztek, sok a savam és nem zár jól a gyomorszájam. Most, hogy elkezdtem szedni a gyógyszert már jobban vagyok, van étvágyam is. Viszont a gyomrom nagyon összeszűkült. Egy szendvicset alig bírtam megenni. L/18
2011. júl. 9. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
könnyű ételeket egyél..Sovány hús,krumplipürével,levest vagy hasonló dolgokat
2011. júl. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bébiételt, turmixolt ételeket, reszelt almát. Kubut igyál.
2011. júl. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi. A Kubut utálom.
2011. júl. 9. 21:39
 4/4 anonim ***** válasza:
málna-szeder turmix, banánturmix piritott dióval, zabpehelyt gyümölccsel és tejjel turmixold össze, zöldségturmixok, kompótok, vajas krumpli, főtt husok, párolt halak, husok picibe összeaprítva, barack, rizs, lekvár, méz, befőttek, paradicsom, reszelt káposzta, csalamádé, nyers reszelt cékla-alma-répa kombináció, lágy tojás, ivójoghurt, kefír, tej, fagyi, tejberizs, tejbegríz, zöldségpürék, gyümölcskása-kocsonya, levesek, gyümölcsleves, puding, párolt zöldségek
2011. júl. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!