Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet, hogy cukorbetegség?...

Lehet, hogy cukorbetegség? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Gyakran rosszul érzem magam, fáradt vagyok. Azt vettem észre, hogy ha cukrot eszem, akkor jobban leszek. Lehet cukorbeteg vagyok?
2011. júl. 18. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha cukorbeteg lennél, akkor a cukortól nem lennél jobban.
2011. júl. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha a vér cukorszintje lecsökken?
2011. júl. 18. 17:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha leesik a vércukrod akkor szédülsz, izzadsz és nagyon éhes leszel. Ilyenkor bármilyen ételtől jobban leszel. Ilyenkor sem cukrot kell enni, esetleg egy-két szőlőcukrot mivel az nagyon gyorsan felszivódik. Nem hiszem hogy cukorbeteg lennél, de vannak gyógyszertárak ahol ingyenes megmérik a cukrodat. Egy ujjszúrás az egész. Egy csepp vérből megállapitható. Megnyugtatásul érdemes megnézetni.
2011. júl. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha cukorevésre jobban leszel az inkább azt jelenti , hogy valami miatt rendszeresen leesik a vércukrod. Háziorvoshoz kéne menni aztán ő majd elindítja a kivizsgálást , hogy mi okozhatja ezt nálad.
2011. júl. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!