Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem eszem mégis hízok?

Nem eszem mégis hízok?

Figyelt kérdés
Harminc éves anyuka vagyok.Általában 49kg.vagyok akármit megehettem nem híztam,most viszont elkezdtem hízni minden héten egy kilót,most 54kg.vagyok pedig szinte nem is eszem semmit.Nagyon zavar mert a ruháim is kezdenek kicsik lenni.Tornázom is mégis mennek fel a kilók.Mi lehet a baj.
2011. júl. 22. 12:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Keresd fel a házi orvost.Vérkép.Heti 1 kg sok.Remélem nem lesz baj....
2011. júl. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Remélem tényleg nincs baj nem szoktam hízni mindig is tartottam a 49-et.Főleg így hogy nem eszem.Egy nap egyszer szoktam enni nem vagyok nagy evő,ma is még csak egy joghurtot ettem.
2011. júl. 22. 12:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Tényleg menj orvoshoz!
2011. júl. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hétfőn elmegyek.Bár nem igazán tiszta az orvosunk.Úgy kell neki mindenért könyörögni.Sejtésetek sem lehet mitől hízok.Kismamaként híztam ennyire,akkor közel harminc kilót,de nem hiszem hogy kismama lennék szedem a fog.gátlót és meg is jön rendesen.Lehet hormon?
2011. júl. 22. 13:12
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen, lehet a fogamzásgátlótól is.. :/


Bár állítólag magától a tabitól nem hízol (ha ugyanannyit eszel), de a környezetemben volt pár olyan lány, aki hízott..


Miért nem váltasz orvost?

2011. júl. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A gyógyszertől biztos nem már szedem egy ideje.három házi orvosunk van mind béna.
2011. júl. 22. 13:28
 7/10 anonim ***** válasza:

Gyógyszertöl akkor sem híznál heti 1kg.Az sok....

Ìrj ha lett eredmény..Az orvostól ne hagyd magad lerázni.Vagy menj másik orvoshoz.

2011. júl. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
mindenképp írok köszike.
2011. júl. 22. 23:14
 9/10 anonim ***** válasza:
És ha pajzsmirigy alulműködés?
2011. júl. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Még mindig nincs eredmény?

Azt ígérted írsz, ha meglesz az eredmény, akkor más is tanulhatna belőle.

2017. okt. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!