Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Heti 1-2 energiaital káros?...

Heti 1-2 energiaital káros? De van amikor hosszabb időn keresztül nem iszom

Figyelt kérdés
de van amikor hosszabb időn keresztül nem iszom értelmes válaszokat előre is köszönöm
2011. júl. 22. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az energia italok piacát jelenleg olyan termékek uralják, amelyek elsősorban koffeint, cukrot és még számtalan káros anyagot tartalmaznak. Rövid időre felpörgetnek, hatásuk elmúltával pedig még alacsonyabb energiaszintre esünk vissza. Mindemellett károsítják a szervezetet, és többnyire hizlalnak.
2011. júl. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
olvastam orvos válaszol honlapon hogy heti 1-2 nem káros csak a túlzott mennyiség de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is
2011. júl. 22. 22:37
 3/11 anonim ***** válasza:
18 éves kor alatt káros, ebben a korban a szervezet még megtermel mindent, ami kell. A heti 1-2 energia ital, amennyien nem felesleges, tehát indokolt (korán kelés, munka, hosszabb úton vezetés, veszélyes helyzetek, tanulás stb.) nem olyan káros, ám ehelyett is inkább az arcmosás, hideg víz, alvás, vagy a meditáció ajánlott.
2011. júl. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Értem éa köszönöm a válaszokat a wikipédia szerint 14 év felett heti 1-2 doboz nem káros!
2011. júl. 23. 06:46
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha úgyis a wikipédiának hiszel, akkor minek kérdezed!!!
2011. júl. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Írtam miért mert a ti véleményetek is érdekel nem azt jelenti hogy nektek nem hiszek nyugi.De hidd el a wikipédiába nem lehet minden hülyeséget leírni és gondolom az orvos sem hazudott mikor azt mondta lehet mértékkel ami heti 1-2 doboz de mondom van amikor hosszú ideig 1 kortyot sem iszom!
2011. júl. 23. 10:03
 7/11 anonim ***** válasza:
dehogy káros! ahogy leírtad, szerintem nem sokat iszol, ennyit én is megiszok néha. bár ez attól is függ, hány éves vagy.
2011. júl. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok
2011. júl. 23. 14:47
 9/11 anonim ***** válasza:

Keverd gyümölcsös sörrel (mangó, málna) úgy még finomabb is.


Am én is megiszok annyit csak én a literesből, és semmi káros hatást nem tapasztalok, igaz én soha nem iszom kávét, és nem is dohányzom.

2011. júl. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Különben sem tudom mit vannak oda így egyesek, 50-60 évvel ezelőtt a 17-18 éves katonáknak ingyen adták a dohányt meg a kávét, (3 éven át addig tartott a katonaság) aztán mégis csomó nyugdíjasunk van.
2011. júl. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!