Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha nem tudom meginni a 3L...

Ha nem tudom meginni a 3L keserűsót 1 óra alatt akkor mivan? Colonoscopia.

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 07:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj nem lesz ha 2óra alatt iszod meg....ezt úgy szabályozzák be,hogy kb....hiszen nem mindenki egyforma.Azért 2óra alatt idd meg,mert ha nem tisztulsz ki eléggé,nem fognak látszani azok amikre kiváncsiak,és meg kell ismételni a vizsgálatot.Nekem konkrétan hányás-hasmenésem volt tőle.
2011. júl. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igyál annyit amennyit bírsz,minnél többet.Én mondjuk nem kockáztatnám meg hogy mégegyszer feldugjanak valamit a fenekembe.
2011. júl. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
HALÁL
2011. aug. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

SOHA NE IGYÁTOK MEG a 3 liter sós vizet, bele lehet halni, én megcsináltam, de szivatás az egész, felháborító kínzás, amikor van egy szer PICOPREP ami jó ízű, és ugyanazt tudja.

A jófej, modern, haladó orvosok ezt írják fel. Népszerű szer, és erre való, jól beválik.

2017. dec. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!