Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lúgos ételek! Mi tartozik bele?

Lúgos ételek! Mi tartozik bele?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 20:18
 1/9 anonim válasza:
Pl a zsirszóda meg a káliumhidroxid:)
2011. júl. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A lúgosítás humbug. Kérdezz meg egy belgyógyászt, meg fogja mondani.
2011. júl. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Köles
2011. júl. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

ma 13:48

tudom hogy vannak ez a lúgos vizek meg mit tudom én milyen vackok, nem ez érdekelne. Hanem hogy vannak pld savas ételek pl alma, de a lúgosokról nem tudok semmit. Nem humbuk, léteznek ilyen, és diétához kellene. Nem fogyihoz, eü.-i diétához, jöv. héten megyek de csak a háziorvoshoz. És kösz a válaszokat

2011. júl. 28. 20:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá az orvosodnál, és ő meg fogja mondani, hogy mit egyél.
2011. júl. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az orvosok többsége egy IDIÓTA.... Majd akkor magyarázzanak nekem ilyenekről, ha nem mondja azt, hogy ne egyek napi 1g c-vitamint.


Lúgosító:

Alma, sárgabarack, avokádó

, banán, fekete és kék áfonya, cukordinnye, cseresznye

füge, grépfrút, szőlő, sárgadinnye, kiwi,

nektarin, narancs, őszibarack, körte, ananász,

szilva, aszalt szilva, mazsola, eper, málna és görögdinnye, Articsóka, spárga, répa, kaliforniai paprika, kínai kel,

brokkoli, kelbimbó, káposzta, cékla, karfiol, saláta,

uborka, padlizsán, kel, zeller, gomba, hagyma,

krumpli, spenót, sütőtöki és paradicsom, Zöldbab, feketebab, vesebab, lima bab, lencse, szójabab, fehérbab.

2011. júl. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
kösz, honnan van az infó? csak mert én úgy tudom hogy az alma pont savas....
2011. júl. 29. 08:17
 8/9 anonim válasza:
az info jó. Van egy elmélet ami szerint minnél savasabb a gyomor annál lúgosabb a szervezet. A gyomor saválló. Pl a tiszta citromlé ami nagyon savas nálam megszünteti a szivfájdalmat rögtön.
2011. júl. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem mondtam hogy nem jó, csak hogy honnan van: könyv, net, ha igen melyik oldal, vagy halotta stb erre voltam kíváncsi. Nem nagyon vágom ezeket a lúgos savas ételeket. Mert ugye én úgy tudom hogy együnk lúgos kajákat, mert az jó. én így tudom
2011. júl. 29. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!