Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy tudnék hízni? 52-3 kg...

Hogy tudnék hízni? 52-3 kg vagyok és szeretnék egy kicsit több lenni,56-58. Sokat eszek, mégsem hízok. Mitől? Hogy lehetne hogy kicsit hízzak? 16F

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:

étvágyad van? egyél picit többet,mint szoktál...

ha ezzel se megy,vérkép...az mindent elárul...

amúgy meg,ne ess a másik végletbe se,hogy most húst hússal,véres húrkát hagymás rostélyossal eszel,mert akkor meg nagyon,brutálisan el fogsz hízni...!!!

2011. aug. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

mivel fiú vagy, nem tudom azt mondani, hogy majd ha terhes leszel..... :D mert én lány vagyok, soha nemtudtam hízni 53 kg voltam 5 éven át, pedig megzabáltam szó szerint mindent. terhes lettem, és 17. hétre 2,5 kg már feljött :)

de egyébként az én véleményem szerint nem tucc csinálni semmit, mert akármit eszel attól szimplán nem fogsz hízni. nyugodtan ehecc véreshurkát meg 10 kg húst akkor se fogsz :) tapasztalat :)

szerintem kezdj el gyúrni :P az segít

2011. aug. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nagyon sokan vannak így, én is, bár én lány vagyok :) bármennyit ehetek, akármit, egyszereűen képtelen vagyok a hízásra. aztán rájöttem, hogy edzéssel, növelhetem a súlyomat, hiszen gyarapodik az izomtömeg. Szóval neked is azt ajánlom, hogy járj el edzeni, és így egészségesen ,,hízhatsz" :)
2011. aug. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!