Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy hánytassam magam?

Hogy hánytassam magam?

Figyelt kérdés

igen tudom hogy volt már róla szó itt el is olvastam minden bejegyzést meg tudom mennyire veszélyes de nekem 2-3 hónapon belül radikálisan le kell fogynom! kb 15-20 kilót! csak olyanok írjanak lécci akik tudnak jó módszert rá h hánytassam magam! próbáltam ledugni pár újjam meg fogkefe stb de nekem azon kívül h megfájdult a gyomrom meg a könnyem jött ki semmit nem értem el vele :S

előre is köszi! 19/F


2009. ápr. 9. 14:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj,de remélem senki nem fog erre hasznos választ adni. Mégis mi lehet olyan nagy dolog, hogy tönkretedd vele a nyelőcsövedet/gyomrodat/pszichédet? Amíg leadod azt a 20 kilót, perforál a nyelőcsöved és mehetsz műtétre, esetleg bevérzik és mehetsz a sürgősségire..onnan meg a kirendelt pszichológusodhoz, mert rádfogják,hogy bulimiás vagy. Vannak nagyon jó diéták, étvágycsökkentők amikkel nagyon gyors eredményeket elérhetsz testmozgással kombinálva. A hányás a lusták módszere és veszélyes is nagyon! Azt tanácsolom, gondold át a dolgot még egyszer!
2009. ápr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
"Az uvula a természet vészkijárata." Az uvula az ami a nyelved mögött hátul lóg. Ha az uvulát/nyelvcsapot ingerlés éri, akkor hányást vált ki. Mivel ez egyfajta vészkijárat a fulladás és az ételmérgezés ellen, nem nagyon alkalmas direkt hánytatásra. Szerintem sem így kellene fogyni. De ha te bulémiás akarsz lenni, csak így tovább.
2009. ápr. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nem akarok bulémiás lenni csak szeretnék lefogyni :(
2009. ápr. 9. 17:42
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Jajj,ne legyél buta!Miért nem kezdesz el sportolni,és odafigyelni az egészségedre?!Egyébként a fiúk sokkal könnyebben adják le a kilókat,lehet,hogy sikerülne hamarabb és mindenféle durva "beavatkozás" nélkül.Hajrá,de hánytatás nélkül!!!!
2009. ápr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hánytatás nélkül is fogyhatsz ennyi idő alatt 15-20 kilót, ha nagyon kövér vagy és mindent jól csinálsz.


Egyébként miért olyan sürgős a dolog?

2009. ápr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"nem akarok bulémiás lenni csak szeretnék lefogyni"

Azzal az erővel én sem szeretnék tüdőrákot, de nap mint nap a 4 sávos út mellett gyalogolok. Vagy nem szeretnék függő lenni, de minden nap megeszek 3 sajtburgert és megiszok fél liter kólát. Esetleg nem szeretnék székrekedést, de egy héten csak egyszer megyek wc-re. stb.

2009. ápr. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem Te kedves cikkíró, nem is gondoltad át rendesen ezt a dolgot, mielőtt papírra vetetted.

A hánytatásnak sok, a fentebb írt következményei is lehetnek.

Fiatal vagy még, hogy így tedd tönkre az egészséged.

Ha kövér vagy, annak oka van, persze ha nem egészségügyi.

Próbáld a napi étkezésed úgy beosztani, hogy reggeli, ebéd vacsora.

Van olyan mondóka, hogy reggel egyél úgy mint egy király, délben mint egy nemes, este úgy, mint egy koldus.

A vacsora ne legyen este hat után.

Ha mégis megéheznél, akkor csak is szigorúan gyümölcs.

Kitartás barátom, és ha nő van a dologban, akkor pláne figyelj oda, mert szíved választottja, nem beteg emberre vágyik, hanem egy egészségesre.

2009. ápr. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Tényleg! Nehogymár egy nő miatt... :D


Amúgy az előző válaszoló módszerével fogytam 10 kilót, szóval működik. :)

2009. ápr. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nézz fel a szopoalarc.hu-ra, attól garantáltan elhányod magad.


Bocs a poénért.

Inkább azt mondd meg, miért olyan fontos, hogy gyorsan lefogyj?

2009. ápr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat..igen szopoalarcponthut ismerem sajnos :) az a baj nagyon jól bírom a gusztustalan dolgok nézését xD hát elég hosszu lenne leírni miért fontos lefogynom de nem csaj miatt :) ha az megnyugtat titeket..
2009. ápr. 14. 00:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!