Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyit esztek naponta és...

Mennyit esztek naponta és hányszor?

Figyelt kérdés
Én hízni szeretnék és érdekes h ismerőseim kevesebbet esznek és kövérebbek, mint én. Lehet sokkal többet is mozgok, ezért nem marad úgy meg.
2011. szept. 7. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
kb 2-4 alkalommal szoktam 1 nap, plusz nasik napközben :S
2011. szept. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ötször eszek, összesen 1200 kalóriát. Én pont diétázom, azért. :)
2011. szept. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Általában 3-szor eszem (reggel 9 körül a suliban, 2-3 körül ebédelek, és 5:30-kor vacsizom). Próbálom tartani az 1200-1500 kcal szintet.


Valószínűleg az ismerőseid tényleg keveset mozognak és a túlsúlyos emberek általában nem is vallják be teljesen őszintén, hogy mennyit is esznek. Anyumtól is ha valaki kérdezi (Anyum kb. 95-100 kg), akkor azt mondja, hogy egynap csak egyszer eszik, ami finoman szólva sem felel meg a valóságnak.


Sok szerencsét a hízókúrádhoz!

2011. szept. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sokat eszek, többször tejeskávét (2 dl tejjel!) műzli vagy reggeli szendvics, főzelék zöldségek+gyümölcsök, van amikor édességeket is: jégkrém, puding, sütik...stb. 1500-2000 kal körül, 165 cm és 53 kg vagyok semmit sem mozgok mostanában és fogyni szeretnék 2-3 kg-t, de ahhoz kevesebbet kellene ennem és futnom rendszeresen.
2011. szept. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én eszek felkelés után egyből 6 körül egy tál zabpelyhet tejjel és gyümölccse

suliban egy szendvicset és valamilyen gyümölcsöt

akkor az ebéd normális ami ált leves+második ami heti 2-3 főzelék, 1 rakott étel, 1 egytál étel, 1-1 pedig rizs és krumpli, husok, halak, tojás megy hozzá

pl rakott krumpli, spenótfőzelék+főtt tojás

vajaskrumpli+hal, kelkáposztafőzelék+pörkölt ilyenek

ja meg savanyú ha megy hozzá

aztán vacsira ált gyümölcs és joghurt vagy túró vagy zöldség és joghurt ilyenek

2011. szept. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!