Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A glicerin végbélkúpot mennyi...

A glicerin végbélkúpot mennyi ideig kell benntartani?

Figyelt kérdés
szar kajákat ettem sajnos hü.lye voltam és nem jó az emésztésem hetente 2 szer sikerül vc-re mennem, elmentem az orvoshoz és ezt ajánlotta erre a problémára! 16/F
2011. okt. 8. 17:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Biztos, hogy ezt?
2011. okt. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

csipszet meg csokit meg sok édességet ettem 2 hétig normális kajákat egyáltalán nem! :/

energia itallal próbáltam 1 héten keresztül segíteni az emésztést ami hatásos is volt pár napig de már az sem segít... mit tegyek? hetenként van székletem kb 2 szer és az az igazság hogy nem érzem mikor kell vc-znem hanem ez a végbélkúp jelzi hogy mikor kell.... csak akkor jön rám a vc zés mikor használom! addig nem és nem is érzem :S lehet kiba.sztam magammal egy picit :S

2011. okt. 8. 18:07
 3/12 A kérdező kommentje:
igen ezt!
2011. okt. 8. 18:07
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

el kéne olvadjon

de a problémádra nem ez a megoldás, hanem normális étkezés:

javaslom, hogy egyél minden étkezés előtt 1 kiskanálnyi apró magot: mustármag, lenmag, szezámmag - sok vízzel


+ rendszeres sportolás és rostdús táplálkozás, sok züldség, gyümölcs, tk gabona - reggelire zabpehely, de minimum néhány kanál búzacsíra, korpa kerüljön a müzlidbe


a glicerines kúp max tüneti kezelésnek jó, de annak sem nagyon

2011. okt. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 bánomisén ***** válasza:
45%
Nem olvad el a kúp??? :-O Leszedted róla a csomagolást?
2011. okt. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

nem vagyok hü.lye!


és igen most is használtam felnyomtam minden de nem kell vécéznem! :/


ajánlotok valamit ami tényleg gyorsítja?????

félek egy picit ilyen tünetem még nem volt eddig... :/

2011. okt. 8. 18:19
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
amit már fentebb írtam azon kívül csak egy nagy adag tejeskávét tudok javasolni - vagy feketekávét - cukor nélkül vagy nagyon kevés cukorral és legalább 1 dl erős feketekávé legyen, ha tejjel iszod, akkor max 1 dl tej menjen hozzá
2011. okt. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 bánomisén ***** válasza:
100%

Nem hülyének néztelek, csak már nem tudtam mire gondolni, bocs :-)


Nekem ritkán van ilyen problémám, ha van, én erőspaprikával szoktam megoldani. Nem magában, persze, hanem zsíros kenyérrel, vagy ilyesmivel. Az erőspaprika természetes úton tisztítja a szervezetet, ha azt vacsorázom, másnap reggel már szaladok is. Ha bírja a gyomrod és nem utálod nagyon az erőset, próbáld ki.

2011. okt. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 bánomisén ***** válasza:
100%
Hopp, most jutott eszembe! Iszol te elég folyadékot? Mert az is okozhat ilyen gondokat. Napi másfél-két liter vizet, teát nyugodtan megihatsz egy nap, sőt, annyi kell is.
2011. okt. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

okés, semmi baly a nem vagyok hülyét arra írtam hogy tudom használni már :)

amúgy bocsi a kávét meg kipróbálom! :)))

köszönöm mindenkinek!

2011. okt. 8. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!