Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez mitől lehet? Mi ez egyáltalán?

Ez mitől lehet? Mi ez egyáltalán?

Figyelt kérdés
Kicsit több mint egy hete elkezdtem nagyon keveset enni, mert nagyon sokat sírtam és minden bajom volt és valahogy nem bírtam enni, mert hányingerem volt tőle. Aztán múlt vasárnap már egyáltalán nem ettem semmit csak üres teát ittam de azt is nehezen. Aztán kicsit megint ettem, mert barátnőm is tuszkolták belém a kaját, de aztán vagy háromszor is hánytam és egy csomószor csak az epe jött már ki. Aztán most egy olyan napja amikor ettem, mert ugye éhes voltam és próbáltam normális adagot enni, akkor miután megettem tök lelkiismeret furdalásom volt, hogy megettem valamit és az egészet ki hánytam mert utána meg rosszul lettem és aztán meg azóta nagyon sok a savam és nagyon szarul érzem magam ha eszem... de már nem hányhatok többet mert kimarja a dolgokat a hasamban :( igazából ilyen önproblémáim is vannak az alakommal, de most nem direkt kezdtem el nem enni meg hányni stb.. :(
2011. okt. 16. 13:27
 1/5 A kérdező kommentje:
És most is ebédeltem de jön fel a sav már rögtön :( és egyébként vagyok
2011. okt. 16. 13:28
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát szépen kikészülhettek az idegeid. Egyértelműen minden pszichés eredetű, keress fel egy szakembert mert hamar ki fogod csinálni a szervezeted az éhezéssel(már alapból, hogy epét hánysz, és visszajön a sav figyelmeztető jel...)
2011. okt. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyok orvos, de nekem is így kezdődött.Mármint a reflux.Meg rossz közérzet.Néha szédülök, émelygek, a sav szétmarja a torkomig ami létezik.Nyelőcső, torokégés.Ráadásul egy olyan hétvége után lettem rosszul amit végigbőgtem.Ennek a betegségnek rossz életmód, stressz a legfőbb okozói.Igaz én nem hánytam, csak hányingerem volt.


Kezelhető betegség,bár lehet kicsit hosszabb idő amíg a neked megfelelő gyógyszerhez jutsz.Persze csak ha valóban erről van szó.Én négy hónapja "kaptam el".Irány a háziorvos és azonnal utaljon gasztroenterológiára mielőtt kiszáradsz!!!!!

Ráadásul én is hánytattam magam, mondjuk nem ennyire, csak ha ittam, egyszerűen nem bartam.Ez felmarja nyálkahártyát.Holnap az orvosnál kezdj, szerintem tipikus tünetek, és ha lehet kísérjen valaki.Szegénykém:(((

2011. okt. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi még kicsit várok a pszihológussal/orvossal mert már jártam kettőhöz is régebben de sikertelenül, most pedig igazából anyáék semmit se tudnak, mert nem beszélek otthon semmiről (nem direkt) de nem tudják sem, hogy sírtam, sem hogy hányok. De valószínűleg ezt kéne tenni :(
2011. okt. 16. 15:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Próbálj meg citromfű és levedula teát inni, vagy Valeriánát szedni az idegeidre, tényleg segíteni fog valamit.

Az ezerjófű és a tárnicsgyökér pedig étvágygerjesztőek, de valamit majd kezdj magaddal, mert ez nem állapot.

Kéne neked egy nagy baráti beszélgetés.

2011. okt. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!