Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » S. O. S. Hogy tudnám elheseget...

S. O. S. Hogy tudnám elhesegetni megint a fejem fölül az anorexiát?

Figyelt kérdés
3 éve küszködök táplálkozási problémákkal. Összesen eddig 23 kilót fogytam. Már fél évet töltöttem kórházban és egy éve próbálok újra normálisan enni. Híztam is egy picit mivel folyton etetnek. Igazából még mindig bűntudatom van ha eszek és nem is szeretnék enni de nem akarom,h anyukám megint kikészüljön miattam. Ma pedig még jobban erősödött bennem, h nem kéne ennem mert kövér vagyok. Egyik ismerősöm beszölt,h nem is bagyok sovány mert h inkább ő az.20/L
2011. nov. 6. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ugye nem szeretnél ilyen lenni?

Ha kövérnek érzed magad, milyen az az alkat, amire vágysz? Tudsz képet mutatni?

És magadról? (ha nem akarsz, akkor legalább írd be hány kg és hány cm vagy)

2011. nov. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Légy szíves, fordulj szakemberhez. Az ilyen fórumok bizonyítottan csak rosszat tesznek a hozzád hasonló problémákkal küzdőknek. Ez a legjobb tanács, amit tiszta szívből adhatok, hogy felejtsd el a GYIK-ot meg a segítségkérést ismeretlen, hozzá nem értő emberektől, (ehhez a témához még a pszichológusok/pszichiáterek közül sem mindenki ért, nemhogy az itt irkálók!), és fordulj a megfelelő helyre. Ez nem játék.
2011. nov. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
167 cm és 53 kg vagyok.És szeretnék még leadni pár kilót.
2011. nov. 6. 20:20
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,h szóltál:) Akkor majd felkeresem azt az orvost aki kezelt.
2011. nov. 6. 20:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Kb. olyan alkatod van, mint nekem. És rám bizony mindenki azt mondja, hogy szedjek fel pár kilót, mert túl vékony vagyok. Tényleg az lenne a legjobb, ha szakemberhez fordulnál, még mielőtt teljesen visszaesel.
2011. nov. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
OK, jó döntés, és szurkolok neked! :-)
2011. nov. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :-)
2011. nov. 6. 20:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!