Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy lehet az, hogy régebben...

Hogy lehet az, hogy régebben utáltam a sütiket, főleg a krémes mézes-mázosakat, mostanában meg szinte minden nap megkívánom, és gyakran eszek is? 22L

Figyelt kérdés
ja és leírom, h terhesség kizárva :)
2011. nov. 8. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ember változik. Én a spenóttal voltam így. És nincs rá ésszerű magyarázat...Ezt el kell fogadni. Azt azonban megjegyezném, hogy sajnos az egészséged ellen teszel ezzel az új sütis fordulásoddal...
2011. nov. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Soha nem szerettem az édességeket. Semmilyent. Se sütemény, se csokoládé, soha nem ittam üdítőt. Kávét, teát mindig cukor nélkül. Mióta cukorbeteg vagyok állandóan az édességet kívánom. Álmomban egész tortákat falok fel-:) Érdemes volna megmérned a cukorszintedet. Mondjuk egyszer evés után másfél-két órával.Ne legyen igazam, de nálam is úgy kezdődött, hogy megkívántam az édességet.
2011. nov. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jó hogy írod! Mondjuk én korábban ettem csokit is, meg teába rakok cukrot, csak sütit nem ettem.

A gyakori sütievést úgy kell képzelni, h heti 1 max, de inkább 2 hetente, azért írtam h gyakori, mert a sohához képest ez már az. Érdekes h csokit viszont mostanában nem eszem, nem is kívánom, havonta kb 1 kockát. De akkor majd meg fogom mérni, van is itthon vércukormérő.

2011. nov. 8. 18:49
 4/7 anonim ***** válasza:
sportolsz vmit intenzívebben? mert nekem kondizás alatt volt,hogy egyfolytában szénhidrátot kívántam.
2011. nov. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem :S
2011. nov. 10. 17:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugi ne aggódj,csak vizsgáltasd ki magad.egy vérvétel mindenképp jó lenne,a cukor miatt főleg.de lehet c-vitamin hiány miatt is,vagy stressz,túlhajszoltság miatt.17:59
2011. nov. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy a sejtállomány hétévente újul meg,és emiatt vannak az embernek ilyen ízlésbeli pálfordulásai.. Ha ezt vesszük alapul,természetes. De lehet vitaminhiány,vagy akár betegség(cukorbetegség,stb) is.
2012. jún. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!