Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi lehet a gond ezen anyagok...

Mi lehet a gond ezen anyagok hiányában?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 15 éves srác vagyok. Nos az lenne a gond hogy az utóbbi időben nagyon rosszul éreztem magam ezért elmentünk vérvételre. Nagyon fájt a fejem, eszméletlen gyenge lettem, szédelegtem, hányingert éreztem. Tudniillik hogy rendszeresen edzem. Mikor megjött az eredmény azt állt benne hogy szinte semennyi magnézium sincs a szervezetemben és vas is éppen hogy van. Kalcium meg sokkal több van a normálisnál. Mi lehet a következméénye a vas és magnézium hiánynak? És mi lehet a következménye a kalciumhiánynak? Hogy tudnám minél gyorsabban pótolni őket?
2009. máj. 12. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj orvoshoz, mert a túl sok kalcium a vérben betegséget okoz, ami komoly problémát jelenthet.Minél előbb.OK?
2009. máj. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


vashiány: vérszegénység, fogékonyság a betegségekre

2009. máj. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A kalciumnak és a magnéziumnak egyensúlyban kéne lennie. Ha túl sok a kalcium akkor kevés a magnezium és fordítva.

Valami nem stimmel az étkezéseddel. De a doki ha megkapja a vérképet biztos elmondja, hogy mi a probléma.

2009. máj. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kálcium felelős a csontok egészségéért.

A vasat úgy pótólhatod, hogy egy almába rozsdás szöget szúrsz, majd ki veszed és megeszed.

A magnézium pótlása a magnézium tabblettákba rejlik.

2009. szept. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!