Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízókúra? Hogy tudok hízni...

Hízókúra? Hogy tudok hízni 3-4 kg-t?

Figyelt kérdés

170/48 (lány)

Nagyon szeretnék kb.50-52 kg lenni...de a szüleim is vékonyak..lehet ez genetika? Milyen ételek hizlalnak nagyon? (konkrét ételeket soroljatok fel lécci)!



2012. jan. 6. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:

zsíroskenyér kóbássza'

viccet félretéve vigyél be nagyon sok szénhidrátot tiszta forrásokból pl:rizs, zabpehely, egyél napi többször, pl 5-6-szor, és egy idő után meglesz az eredménye

neked kb 3-400 g szénhidrátot kéne bevinned, de nem cukorból, hanem alcsony GI-jű, hosszú felszívódású szénhidrátforrásokból

2012. jan. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

reggeli: 2 túrós táska + kakaó tejszínhabbal

tízórai: bármilyen csoki

ebéd: gyümölcsleves, 2 szelet rántott hosszúkaraj, sült krumpli, tiramisu

uzsonna: csoki

vacsora: 2-3 szelet fehér kenyér, teavaj, méz + kakaó tejszínhabbal


Ha így nem hízol 5 nap alatt 4kg-ot, fizetek neked 20ezer forintot.

2012. jan. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én sem tudtam soha hízni, de mivel apukám is nagyon vékony, pedig zsíros kenyeret, meg húst eszik, gondolom genetikai a dolog. Testvéreim is ilyenek. Én akkor szedtem fel jó pár kilót, mikor elkezdtem szedni a fogamzásgátlót. Nem híztam el, de pont jó lett a súlyom, azóta abbahagytam a szedését, de tartom a súlyom ugyanúgy.
2012. jan. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!

2.hozzászóló: hát remélem hízok..maradjon meg a 20ezer forintod :DD

Még várom a többi hozzászólót is ám.:D

2012. jan. 6. 19:33
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

2. válaszoló! Én állom a fogadást:)


Amúgy igen ez genetika, ezt hívják filigrán alktnak. Én egyszer 2 hónapig nutellán, chipsen és csokin éltem gyakorlatilag azt nem lett semmi eredménye:)


Sokan nem hiszik el,de hízni sem olyan könnyű.

2012. jan. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Áhh nutella.^^xd

hát sajnos nem...:/

2012. jan. 6. 22:36
 7/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok.


Az étrendben amit leírtam van 3500 (ha nem több) kcal. Fizikai képtelenség, hogy ettől ne híz.

Ha mégsem, ott betegség van a háttérben pl: bélbaci..

2012. jan. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát remélem sikerül..de lehet nekem hosszabb ideig fog tartani..de bízom benne.:)
2012. jan. 7. 15:56
 9/9 anonim válasza:
ha genetikailag vagy vékony,(ahogyan én is ) ehetsz akármennyit nem fogsz meghízni!! szedj tömegnövelőt pl hyper mass ( én is ezt szedem) vagy kreatin pezsgőtablettát, persze mellé sportolnod is kell, vagy edzeni... de van hatása! :)23/L
2012. jún. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!