Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi bajom lesz, ha sok romlott...

Mi bajom lesz, ha sok romlott tejet iszok?

Figyelt kérdés
Pl ami lejárt kb 3-5 napja, és tényleg romlott? :O
2012. jan. 8. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
menni fog a hasad
2012. jan. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és hányás az nem lenne?
2012. jan. 8. 19:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Lenne? Beteget akarsz játszani?

Amúgy nem tudom mi lenne, én egy korty romlott tejtől is rosszul vagyok, utána nem győzök fogat mosni és hasonlók, hogy ne érezzem azt a borzalmas ízt.

2012. jan. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem akarok beteg lenni, épp ez az...mert ittam kb fél órája egy nagy bögre tejet, ami már nézem h lejárt 5 napja. :/ és csak fölakarok készülni a legrosszabbra is :D
2012. jan. 8. 20:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem bírsz meginni nagyon sok romlott tejet (legalábbis amit ma tejként árulnak).

De ha mégis, akkor összefosod magad és igen hányni is fogsz, de azonnal és nem egy bizonyos idő után!


Egyébként a 3-5 napja lejárt tej még talán nem is biztos, hogy romlott!

2012. jan. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ittam már meg 1 húzásra kb fél liter tejet, ami mint kicsit később éreztem már meg, volt egy furi íze. Semmi baj nem lett belőle.
2012. jan. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha tej íze és tej szaga volt, akkor tejet ittál, nem volt romlott. Különben is, a túró(?), a tejföl, az aludttej szintén részben romlott tej. Persze az a tej csak tehenet látott, kemikáliákat nem...


Ha tényleg romlott volt, akkor hasmenés, görcsök, hányás lehet.

2012. jan. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!