Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Este fél hétkor egy 1kg...

Este fél hétkor egy 1kg kenyérnek a két végét-> ami vajas volt meg két csücsök teljeskiörlésű vajas kenyeret meg még egy sima toast kenyeret . Sokat ettem?

Figyelt kérdés
a kenyerek előtt cékla salit ettem .egyébként ma ettem reggelire(9kor) egy joghurtot almával ebédre pedig párizsis pirítóst (11kor )délután egy kis tejet is ittam 3dl (1,5%)
2012. febr. 1. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kevés, de egész nap viszont nem ettél sokat. Főtt kaját nem is ettél?
2012. febr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem ettem de ma volt testnevelés óránk meg suli után fél órát mozogtam olyan közepes tempóban. milyen főtt kaját ajánlasz??? ami könnyen elkészíthető??
2012. febr. 1. 21:27
 3/5 anonim válasza:

Rosszul csinálod. Reggel lakj jól vagy legalábbis többet egyél, reggel egyél többet. Legyen tízórai, akár egy alma, délben fontos a főtt étel, nem sok, nem telítettségig, délután pedig kerüld a kenyeret, egyél pl. puffasztott rizst. Meg sonka, tojás. Fel lehet dobni azt is. vagy pl.: párolt zöldség.

Ne hagyj ki étkezéseket, ne koplalj, mert az nem vezet eredményre.

2012. febr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Reggelire egyed a legtöbbet,ilyenkor degeszre tömheted magad.Délben egyél valami főtt ételt,és utoljára olyan délután négy óra felé egyél,ami tartalmas,Ilyenkor eetsz kenyeret is.De este már kerüljed a neezebb ételeket.Ilyenkor egyél salátát,vagy gyümölcsöt,esetleg jogurtot,de semiképpen ne nehezet.Egyrészt megterheli a szervezetet,mivel utána lefekszel,amikor ugye lelassúl az emésztőrendszer,és amit előtte bevittél,az biztosan 90%-ban lerakódik benned.Inkább napközben egyél többet,és az esti evést próbáld kihagyni.tudom nehéz mert az emberek többségben ilyenkor ér rá kényelmesen leülni falatozni,énis ilyen voltam,de meglehet szokni,és egy idő után már elis felejted,és nem leszel már éhes este.
2012. febr. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyszerű gyorsan elkészthető ebéd:


Ha csak egyedül eszel,vegyél egy két filé csirkemellet.Ezt vegetázd be,sokkal jobb ize lesz mint ha csak sóznád.Szépen süsd meg kevés olajban.De lassan,mert szeret odaégni,úgy csináld mintha csak párolnád.

Mellé fözzél riszt ha nem tudsz rizts csinálni,lehet kapni a boltban félkész rizst,hóót egyszerű.Feldobhatod egykis cukorborsóval vagy,kis zöldségkeverékkel,ezt a rizzsel együtt kell megfőzni.

Csinálj magadnak hozzá kis salátát,amilyet csak szeretnél.Ennél egyszerűbb ebéd nincsen.És viszonylag egészséges is.Alényeg a tartalmas kajákon van,ne t9md magad mint mikulás a puttonyát,és főleg este kerüld az ételeket.

2012. febr. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!