Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A zabpelyhet mire használjam...

A zabpelyhet mire használjam fel? Ki-mire használja?

Figyelt kérdés
Tipp, ötlet kellene.

2012. febr. 4. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
én natur joghurtba szoktam tenni
2012. febr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
zabpelyhes keksz! Az a tuti. Meg zabkása, tejben, tovább fő, mint a gríz.
2012. febr. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyümölcsökkel müzlialapként tejbe, joghurtba, kakaóba, darálva és pirítva pedig kekszekbe, sütikbe. Én magában is nagyon szeretem, de lehet csak én vagyok ilyen elvetemült :) A zabkorpát pedig a grízhez hasonlóan lehet használni, ahogy az előző válaszadó is írja - isteni finom és egészséges zabkása készíthető vele, illetve egy kevés almát fahéjjal, mézzel és fehérborral vajon megpirítva és zabkorpát hozzáadva két perc alatt egészséges nasit lehet csinálni belőle.
2012. febr. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
add el
2012. febr. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én nagy kedvencem a házi műzliszelet. Össze kell keverni a zabpelyhet aszalványokkal és olajos magvakkal, valamint kevés mézzel és vízzel. A masszát egy sütőpapírral bélelt tepsi kell tenni, szépen elsimítani, majd 180 fokon kb. 20 percig kell sütni. Nagyon finom lesz, ráadásul egészséges is!
2012. febr. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Zabkását szoktam készíteni.

Vizet vagy tejet felteszek forrni, beleszórom a zabpelyhet, annyit, hogy sűrű legyen, és kevergetem, míg puha nem lesz. Ízesítsd tetszés szerint, mintha tejberizs lenne.


A másik amit nagyon szeretünk az a zabpehely felfújt.


[link]


Olyasmi lesz mint a rizsfelfújt csak sokkal finomabb!

2012. febr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Itt 6 fincsi receptet is találsz: [link]

Sztem érdemes kipróbálni! Mind egészséges!

2012. máj. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!