Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Neten tudtok valakit akihez...

Neten tudtok valakit akihez fordulhatok evés-zavar/anorexia téren?

Figyelt kérdés
A szüleimnek nem akarom mondani, vagy nem hinnék el, vagy csak még rosszabbra fordulna a helyzet. Vagy adjatok tik tanácsot :$ nem tudom mit tegyek, mert nem akarok kigyógyulni, mert úgy depressziós lennek utána, és rosszabbra fordulna minden. Hallottam tumblr-ön egy lánytól, hogy ö olyan kezelésen van, ahol nem kigyógyítani probaljak, hanem abban segítik, hogy mepróbaljon együttélni a betegségével, es elfogadni azt ... talán valami ilyesmivel kéne nekem is próbálkozni, csak nem tudom,hogy hogyan :(
2012. febr. 19. 23:04
 1/2 anonim ***** válasza:
szia! Jajj, annyira átérzem a helyzeted. Tudom milyen az evészavar/anorexia, sajnos én is benne vagyok. Nekem írhatsz nyugodtan, talán tudok segíteni neked.
2012. febr. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 missmalik001 válasza:

itt egy fb csoport :) anás

[link]

2013. febr. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!