Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gyomorrontásom van, hogyan...

Gyomorrontásom van, hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
tegnap nem ettem túl sokat és akkor is tésztát stb. Mára hajnalra úgy becsavarodott a gyomrom, h majdnem hánytam és nem bírtam aludni, Próbáltam enni üres kenyeret de mindent kif.ostam. Azóta is csak almát, krumplit és piritóst eszek, de nagyon fáj a gyomrom fenn. Mit tegyek?
2012. febr. 23. 17:51
 1/4 A kérdező kommentje:
azért eszek ennyit, mert azt érzem h attól lett bajom, h nem ette, egész nap kb semmit. Most is fáj ha üres. Szóval lehet h nem a szokásos gyomorrontás
2012. febr. 23. 17:53
 2/4 anonim ***** válasza:

most amúgy van ilyen hasmenéses gyomorfájásos vírus is,lehet,hogy azt kaptad el.

vegyél norma flore-t a gyógyszertárban az hamar helyerehozza a gyomrodat akár vírus akár csak elcsaptad.

2012. febr. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A b6 vitamin segíthet, és igyál sok folyadékot
2012. febr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én tapasztalataim alapján a gyomorrontás az max másfél-2 nap. Távozik a szervezetnek nem tetsző kaja, aztán minden rendben. Én a múltkor azt hittem az éjszakát nem élem túl hol feküdtem a wc-n, hol ültem, alvás nem nagyon volt, de másnap dél körül a gyengeségen kívül már semmi bajom nem volt. Azért vigyáztam még mit eszek, de a főt vacsit kis adagban már befogadta a gyomrom.

Amíg ennyire rossz a helyzet, addig kenyeret ne egyél! Krumlit (fűszerek, mint egyéb nélkül), rizst szintén "meztelenül", almát, teát és hztartási kekszet egyél, ezeken kívül mást ne nagyon max egy kis sajtos tallért, de azt majd inkább kicsit később. Ha ég a gyomrod, akkor tea és háztartási keksz, ez kicsit megnyugtatja. Lehet, hogy teljesen nem múlik el, de az sem használ ha bezabálsz.

Ha 2-3 napja tart, akkor pedig holnap irány a doki, nehogy komolyabb baj legyen, kiszáradj vagy valami, ha semmi nem marad meg benned! Inkább kapj normális gyógyszert.

2012. febr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!