Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit ehet az aki tojás érzékeny...

Mit ehet az aki tojás érzékeny, tej-fehérje érzékeny és búzaliszt érzékeny?

Figyelt kérdés
Nem rég készült egy ételintolerancia vizsgálat ahol kiderült, hogy tejfehérje és búza-fehérje és tojás érzékeny vagyok! Kiszeretném hagyni ezeket az értendemből,de nem tudom hogyan! Ha tudtok valami jó oldalt ahol ilyen témák,étrendek vannak annak örülnék! Köszönöm

2012. márc. 6. 18:17
 1/4 A kérdező kommentje:
és az élesztőre és sör élesztőre is érzékeny vagyok a vizsgálat szerint!
2012. márc. 6. 18:18
 2/4 anonim ***** válasza:
Paleolit táplálkozás. Bár abba nem vagyok biztos, hogy tojás van-e a receptek között, de tej és búzaliszt biztos nincs. És cukor sem. Szerintem nézz utána a neten.
2012. márc. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A paleoban bizony van tojás. De azért anélkül is el lehet lenni.
2012. márc. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Xenon25 válasza:

Szia! Nálam ugyanezek lettek az eredmények (kb egy hete , elégé le is vagyok törve miatta). Látom régebbi a kérdés , de azért a kérdezőt kérdezném hogy mi újság vele azóta és tud e vmi tanácsot adni!

előre is köszönöm!

2014. máj. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!