Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » S. O. S! Tudnátok egy bevált...

S. O. S! Tudnátok egy bevált módszert? Nagyon túlsúlyos vagyok?

Figyelt kérdés
11 éves vagyok 61.5 kg körül kb. 168 cm. Kívülről nem látszik de a mérleg ennyit mutat :( Nagyon túlsúlyos vagyok? Tudnátok mondani valamilyen bevált fogyókúrát, amit én is betudok tartani? Iskolába tízóraira szinte csak kenyeret tudok vinni ilyen turmixokat stb.-t nem! Előre is köszönöm a válaszokat nagyon fontos lenne!!! Sértő véleményeket nem akarok kapni!!
2012. márc. 14. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:

iskolába tízóraira vihetsz gyümölcsöt, müzliszeletet,kétszersültet,joghurtot is.

kezdj el napi rendszerességgel intenzíven sportolni. És hagyd el a nasit, üdítőt.

2012. márc. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy nagyon túlsúlyos, nem lehet olyan drasztikus a felesleged sem. Fogyózni ne fogyózz, hisz fejlődő szervezetnél nem szabad, szólj anyukádnak, hogy egészségesebb ételeket tegyen az asztalra, amúgy meg menj sportolni. Sokat. Gépzeés helyett bicajozz, járj el úszni, járj valamilyen iskola utána sporttevékenységre és gyorsan lemegy rólad minden, azt garantálom.
2012. márc. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, próbálom betartani. Járunk direkt egy ilyen orvoshoz, mert egy másik orvos küldött oda minket más okból, de erre jutottunk ki...Ő mindig méri a testsúlyomat és a magasságomat. Azt mondja, hogy jó lenne nem hízni inkább fogyni... Anya is sokszor mondja, hogy még növő, fejlődő szervezetben vagyok, és ő ezt nem érti... Még egyszer köszönöm a tanácsokat!Heti rendszerességgel legalább 2-szer bicajozok, van gurulós cipőm, minden nap fogok vele gurulni (ahogy ma is tettem),sajnos ahol én lakom nincsennek sportolási lehetőségek, de itthon próbálok minél többet kinnt lenni, futkosni. Iskolába joghurtot vagy narancsot, mandarint viszek kenyér helyett.
2012. márc. 15. 20:57
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem a magasságodhoz képest az nem olyan sok:) nekem 14-5 évesen volt kb ugyan ez a magasságom és súlyom. most 177 centi vagyok, és 55-57 kg között mozgok (18 évesen). ráadásul ha már most elkezdesz sportolni és figyelni erre, szép vékony leszel
2012. márc. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, remélem :)
2012. márc. 24. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!