Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Január 5. műtöttek ki vették...

Szabó István János kérdése:

Január 5. műtöttek ki vették a jobb vesémet és egy daganatot mellőle azt akarnám tudni hogy kb. mikor tudok dolgozni? Az orvosom azt mondta hogy: fehérje szegényen táplálkozzak de valahogy nem értem hogy menyit és mit egyek h jó legyen a vesémnek?

Figyelt kérdés
Mivel nem vagyok mai gyerekse! (60 év)

2012. márc. 27. 16:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem műtét után beállítanak egy diétát. Nekem polycisztásak a veséim, nekem is kevés fehérjét szabad ennem, mert a vesém nehezen tudja feldolgozni. Nem ehetek húsokat, belsőségeket kell kerülnöm. Kb. olyan a diétám, mint egy köszvényesnek, mert itt is, ott is purinmentes diétáról van szó. Fontos lenne, hogy rá merjen kérdezni az orvosánál, mert ez nem gyerekjáték.
2012. márc. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!