Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mivel növelhetem a testsúlyoma...

Mivel növelhetem a testsúlyomat? 175 cm vagyok és 55 kg, sokan gebéznek, és már nagyon idegesít. Valaki azt modnja ha elkezdek edzeni akkor épp, hogy soványodok, más meg azt modnja, hogy akkor hízok? Na akkor most mit is kéne, hogy csináljak?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 18. 23:28
 1/7 anonim válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok (csak 10 centivel alacsonyabb és sokkal soványabb, negyvenegynéhány kiló). Teljesen egészséges vagyok, rengeteget tudok enni, mégsem hízok. Néha az agyamra megy, hogy minden alkalommal megkapom a szokásos vékony vagy szöveget. Nekem is mindig azt mondják, hogy mozogjak. A lényeg, hogy izmot növelj, attól hízhatsz kicsit. Semmiképp se fuss, biciklizz meg ugrabugrálj, mert az fogyaszt. Ha pedig nem megy, akkor ne erőltesd a hízást, lehet, hogy ilyen vagy és kész.
2012. ápr. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
milyen jo hogy ilyen helyzetben vagy és nem forditva mint én :D egyszerü. egyél zsirosabb ételeket több kaloriát. édességeket nassolnivalokat. menj el gyorséttermekbe és máris pattanak rád a kilok
2012. ápr. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát de már annyit zabálok, hogy az nem igaz!! xDDD
2012. ápr. 19. 11:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne hízz! Hanem izmosodj! Egyél sok fehérjét (húst, tojást, halat) és sportolj rendszeresen. Amúgy semmi gond nincs a soványsággal. A lényeg, hogy egészséges legyél és ez látsszon is meg rajtad! Akkor gebézhetnek, te meg beinthetsz nekik. :)

És eszedbe ne jusson édességeket meg gyorskaját zabálni, azokkal csak tönkreteszed magad!

2012. ápr. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az első rosszul írta, attól hogy futsz nem fogsz fogyni

kort nem írtál, 16 fölött konditerem, azalatt sajáttestsúlyos edzéssel lehet erősödni, a lényeg egyél sok rizst, csirkehúst, gyümölcsöt, zöldséget

2012. ápr. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Martina11 válasza:
Naponta egyél meg egy tál rántotthúst .Aztán jöhetnek az oldalasak,szalonnák és egyéb húsok és zsíros dolgok meg csokik és a nyalánkságok.
2012. ápr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kondizás, ha már hízol, izmot szedj fel.
2012. ápr. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!